Wizz air od dawna oferuje sporo tanich lotów z naszego kraju. Początkowo najwięcej tych połączeń było z portu lotniczego w Katowicach, jednak z czasem także inne lotniska doczekały się zainteresowania ze strony linii wizz air. Obecnie na konferencji wizz air zapowiedział otwarcie nowych połączeń. Z portu lotniczego w Warszawie będziemy mogli kupić bilety lotnicze do Egiptu. Następnie z Katowic i stolicy polecimy do Paryża, a z Poznania kupimy bilety lotnicze do Mediolanu.

WizzAir - Destynacje

Bilety lotnicze i hotel

Po raz pierwszy wizz air zaoferował pasażerom nie tylko tani lot, ale także możliwość zabukowania zakwaterowania. Wprowadził nową stronę, na której znajdziemy dostępne hotele. Na dzień dzisiejszy strona jest aktywna w Polsce i na Węgrzech. Wakacyjna oferta będzie uruchomiona od października. W taki sposób będziemy mogli bukować bilety lotnicze do Barcelony, Grenoble i Hurghady. W czasie wakacji 2014 dojdą nowe kierunki, między innymi Grecja i Turcja. Takie rozwiązanie bardzo ułatwi planowanie wczasów. Z pewnością korzystając z usług wizz air, turyści będą mogli liczyć na zniżki w hotelu.

Czy wizz air wróci do portu lotniczego w Modlinie?

Wizz air dość żywo zareagował na otwarcie lotniska w Modlinie. Taka bardzo zainteresował się oferowaniem lotów z tego portu lotniczego, że zabrał wszystkie samoloty z Okęcia. Jednak port lotniczy w Modlinie nie funkcjonował zbyt długo, gdyż musiano przeprowadzić ponowny remont pasa startowego. Wtedy Ryanair i wizz air musiał korzystać z Okęcia. Ryanair zapowiada powrót do Modlina już we wrześniu, wizz air natomiast nie wypowiedział się jasno w tej sprawie. Twierdzi, ze musi przemyśleć powrót, aby nie popełnić tego samego błędu. Ponadto na początku chce otrzymać od port lotniczego odszkodowanie. Zamknięcie lotniska sprawiło, że wizz air miał trochę kłopotów a zmiana miejsca była problemem dla turystów. Obecnie trwają negocjacje. Wizz air planuje także nowe połączenia długodystansowe. W przyszłości z Katowic polecimy do Tel Awiwu i Dubaju. Wizz air chce także zainwestować we flotę, co pomoże mu zrealizować plany lotów międzykontynentalnych.

Lista destynacji do których lata WizzAir na dzień 22-01-2014 http://wizz–air.pl/wizzair-lista-destynacji.txt

Wizz--Air.pl Autor: Wizz--Air.pl

Tag: , , , , , , , , , ,